Pöialpoiss

Üks väike armas pelgupaik. Pea igaüks tahaks vahel põgeneda – linnast ja argipäeva eest. Võtta aeg maha ja lihtsalt olla. Kiikuda terrassil võrkkiiges ja lugeda mõnda raamatut, mis pagemisel sai rutuga kaasa pakitud. Ja täpselt nendeks puhkudeks Indrek Pöialpoisi maja ka soetas. Maja on väike, aga mõnus ja hubane. Kaldlaed loovad avarust ning paljudest akendest tulvab elutuppa valgust. Ja kui rahu on jälle hinges, siis võib kellegi külla kutsuda, sest katusealusel terrassil ruumi jagub. Kui mitte seitsme pöialpoisi jaoks, siis ühe Lumivalgekese jaoks kindlasti. Kuidas Sina oma energiat taastad?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020