Kas Sulle jäi silma mõni majatüüp, mis võiks Sinu või Su pere vajadustega sobida, kuid soovid seda suuremaks või väiksemaks teha, muuta planeeringut, lisada või eemaldada garaaži? Kõiki Soome Maja majatüüpe saab vastavalt Sinu soovidele muuta. Võta meiega ühendust ning leiame täpselt Sulle sobiva lahenduse!

Soome Maja kontor
Tuleviku tee 12,
Peetri alevik,
75312 Rae vald

Telefon: +372 602 3480
E-mail: info@soomemaja.ee

    Müük

    Raul Pärtel
    Raul Pärtel

    Erakliendid Tallinn
    +372 5698 9646
    raul@soomemaja.ee

    Nele Lepp
    Nele Lepp

    Erakliendid Tallinn
    +372 504 7136
    nele@soomemaja.ee

    Maris Roosimägi
    Maris Roosimägi

    Erakliendid Tallinn
    +372 5342 6602
    maris@soomemaja.ee

    Simo Söödor
    Simo Söödor

    Ärikliendid
    +372 6023 480
    simo@soomemaja.ee

    Kadri-Ly Miil
    Kadri-Ly Miil

    Erakliendid Tallinn (lapsehoolduspuhkusel)
    +372 6023 480
    info@soomemaja.ee

    Kontor

    Simo Söödor
    Simo Söödor

    Tegevjuht
    +372 6023 480
    simo@soomemaja.ee

    Liis Tipp
    Liis Tipp

    Turundus- ja müügijuht
    +372 6023 480
    liis@soomemaja.ee

    Allan Liivoja
    Allan Liivoja

    Finantsjuht
    +372 6023 480
    allan@soomemaja.ee

    Raju Söödor
    Raju Söödor

    Peaehitusinsener
    +372 6023 480
    raju@soomemaja.ee

    Tom Schneider
    Tom Schneider

    Peatöödejuhataja
    +372 6023 480
    tom@soomemaja.ee

    Kristjan Mardna
    Kristjan Mardna

    Ehituse projektijuht
    +372 6023 480
    kristjan@soomemaja.ee

    Kai Kuusik
    Kai Kuusik

    Arhitekt
    +372 6023 480
    kai@soomemaja.ee

    Andre Roosvald
    Andre Roosvald

    Projekteerija
    +372 6023 480
    andre@soomemaja.ee

    Robin Söödor
    Robin Söödor

    Eelarvestaja
    +372 6023 480
    robin@soomemaja.ee

    Anders Nuut
    Anders Nuut

    Tootmisjuht
    +372 6023 480
    info@soomemaja.ee

    Henno Veelma
    Henno Veelma

    Tootmisinsener
    +372 6023 480
    info@soomemaja.ee

    Mari-Liis Soots
    Mari-Liis Soots

    Müügiassistent
    +372 6023 480
    mariliis@soomemaja.ee

    Happy ja Jack
    Happy ja Jack

    Korravalvurid
    +372 6023 480
    info@soomemaja.ee