Linavästrik

Üks tavaline maja, mille saunal on rõdu! Vahel juhtub nii, et krunt on kenake, aga natuke väiksevõitu. Ja väljakujunenud elukeskkonnaga äärelinnarajoonis on see päris sagedane probleem. Täpselt sama väljakutsega maadlesid ka Karl ja Karola, kellel tekkis võimalus vanaisa krundile uus maja püsti panna. Probleemi lahendas Linavästrik – uue ajastu linnamaja. Linavästriku maja ehitusalune pind on suhteliselt väike, nii et see sobib kenasti ka kitsamale krundile. Kuid samas on kahekorruseline elamu päris ruumikas ning avarust lisab elamisse läbi kahe korruse kõrguv elutuba-aatrium. Ja see polnud veel kõik – lõpliku otsuse Linavästriku maja kasuks kallutas vähemalt Karli silmis see, et saunal on rõdu! Ja selles polegi midagi imelikku, sest saun asub maja teisel korrusel. Kui suurele krundile Sina ehitama hakkad?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020