Haigur

Üks tavaline hommik Haigrus. Hommik kutsub valguse igasse tuppa. Vahel päiksevalguse, teinekord pilvealuse. Maja ärkab elule ja toob pereliikmed kokku – kõige keskele, avarasse elutuppa ja avatud kööki. Isa ja ema tulevad privaatsest vannitoa ja garderoobiga sviidist, lapsed oma tubadest. Kui kellelgi juhtubki olema pikem uni, siis teda teiste varasem ärkamine ei häiri, sest magamistoad on maja vastastiibades. Ilm on siin äärelinnas ilus või siis mitte nii ilus, aga toasolijatele paistab kätte terve ilm, sest Haigur avab vaated igasse suunda ja ilmakaarde. Ja nüüd jääb üle ainult otsustada, kas nautida hommikukohvi toas või teha seda üheskoos terrassil. Kas tahad oma perega seda lugu jätkata?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020