Hiireviu

Üks väike ja armas kodumaja. Kellele ei meeldiks suvitada Võsul? Kuid veelgi rohkematele inimestele meeldiks suvitada Võsul armsas ja klassikalise tegumoega hubases majakeses, mis ei nõua meeletult suurt krunti ega koristusbrigaadi igal nädalavahetusel. Just sellise väikse ja mõnusa kodumaja soetasid endale Sanna ja Rait. Pooleteise korrusega Hiireviu majale lisab iseloomu kinnine eeskoda. Alumisel korrusel on lisaks avatud köögiga elutoale ja töötoale ka saun, üleval kaks magamistuba. Töötuba kasutavad Sanna ja Rait rohkem sügishooajal, sest kes siis Võsu kauneid suvepäevi ja valgeid öid raatsib töötegemisele raisata. Aga sügisel, kui suurem osa puhkajatest on linna naasnud, on siin vaikne ja rahulik. Siis saab puhkamise kõrval ka tööd teha. Kas Sina oled mõelnud päris oma kodu soetamisele?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020