Jäälind

Üks kevadine grilliõhtu Jäälinnu kodus. Esimene kevadine grilliõhtu on välja kuulutatud, külalised juba teel ning ettevalmistused  võõrustamiseks käivad. Jaak tõi panipaigast suurele tuulevaiksele terrassile grilli ja gaasisoojendi ning sätib neid nüüd töökorda. Liisi lõpetas just terrassi kinnisesse katusealusesse ossa õdusa istumisnurgakese sättimise ning toimetab nüüd avaras köögis. Siis helistab sõbranna Ele ja küsib, kas saaks ööseks jääda ja ehk kutsutakse saunagi? Kõike saab, vastab Liisi: külaliste magamistuba on ju vaba ja sauna küdemapanemine samuti nupulevajutamise küsimus. “Jaak, pane saun sooja!” delegeerib Liisi tähtsa nupule vajutamise töö mehele. Kas tahaksid sellises kodus oma sõpru võõrustada?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020