Pääsuke/Suitsupääsuke

Üks tore kahe näoga maja. Pääsukese majal on kaks nägu. Tänavapoolne fassaad on lihtne ja lakooniline, isegi konservatiivne. Kuid hoovipoolne külg on seevastu avatud, päiksemeelne ja isegi toretsev.
Kuno ja Riina on omavahel arutanud, et see maja on täpselt nagu nende pere: pealtnäha tavalised Eesti inimesed, korralikud ja viisakad, lapsed on kasitud ja ütlevad naabritele juba kaugelt tere, aga koduseinte vahel käib neil ööd-päevad läbi tants ja trall. Ja väljaelamiseks siin ruumi jagub – viis tuba, lisaks veel hoiuruumid ja garderoobid ning saun. Tegelikult isegi kaks sauna, sest Kuno eelistas tavalist kivikerist, kuid Riina tahtis kindlasti aurusauna. Eks see on ka igati mõistetav: kahe lapse emana on ikka tarvis aeg ajalt auru välja lasta. Kuidas Sinu pere sellisesse majja sobiks?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020