Veelind

Üks mõnus noore pere elamine. Modernne ja kompaktne Veelinnu elamu sobib hästi noorele perele. Vitali ja Elina on selle väite parimaks tõestuseks, sest nad ise on veel noored ja nende kaks toredat last veel üksjagu nooremad. Kolme magamistoaga maja on loogilise planeeringuga, nii et äraeksimist pole siin karta. Samas ei pea pelgama ka asjade sisse uppumist, sest majapidamisruumi võib hoiustada kõiksugu kraami, mida iga päev tarvis ei lähe. Avatud köögialal toimetades saab Elina ka elutoas mängivatel lastel või oma lemmikseriaalil silma peal hoida. Ilusa ilmaga naudib kogu pere viibimist majatagusel tuulevaiksel sõrestikkatusega terrassil ning kehvemat kliimat aitab taluda Vitali köetud kuum leilisaun. Kaua Sina oled juba oma perele kodu otsinud?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020