Metsvint

Maja suurteks plaanideks. Pärast lapse sündi jäi Kairi ja Arturi linnakorter lootusetult väikseks ja tuli teha otsus: kas suurem korter või hoopis maja. Mõlema üllatuseks langes otsus maja kasuks kergesti, sest Metsvindi elamus oli kõik olemas. Sisse kolides tundus see nelja toaga elamine koguni liiga suur, kuid noorte suuri plaane arvestades on see tänaseks täpselt paras. Esimene nendest plaanidest juba realiseeruski ning perega liitus tore Iiri setter, kes sai maja järgi nimeks Vint! Kui Vint koos Arturiga metsast tuleb, siis on reeglina esimene käik sauna. Õnneks pääseb sauna ka majapidamisruumi kaudu, nii et elutoa- ja esikupõrand jääb Vindi porikäppadest kirjamata. Magamistuppa lastakse Vinti harva, ainult siis kui Kairi süda heldib. See juhtub küll enam-vähem igal õhtul. Kui suur on Sinu majaostu plaan?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020