Rästas

Maja, mis toob sõbrad kokku. Henelil ja Urmol ning nende sõpradel on tore traditsioon elada igal aastal üheskoos kaasa Eurovisiooni lauluvõistlusele. Sel aastal kogunevadki sõbrad Urmo ja Heneli vastvalminud Rästa eramus. Henel sätib suures avatud köögiga elutoas snäkilauda valmis ja Urmo joonistab koos väikse Arabellaga lauluvõistluse ennustustabelit. Kuna tavaliselt venivad Eurovisioonipeod poolde öösse, siis on üks ülemise korruse kolmest magamistoast ja elutoa kõrval asuva kabineti diivan öömajaliste jaoks valmis sätitud. Kabineti laes pole küll selliseid suuri katuseaknaid, nagu kõigis ülemise korruse magamistubades, aga selle eest asub see lähemal külmkapile, kui öösel peaks kõht tühjaks minema. Igatahes on kodu külaliste tulekuks valmis ning nüüd kaigub üle maja Stig Rästa Eesti eurolugu “Interstellar”. Pole üldse võimatu, et sama lugu mängib ka Stigi juures Viimsis, sest temagi valis oma pere koduks just Rästa maja.

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020