Siisike

Üks tavaline nädalavahetus vanavanemate juures. Eduardi ja Leida kodu elutuba on alati valgust täis, sest aknad on siin toa kahes küljes. Kui lapselapsed tulevad külla, siis kissitavad nad tükk aega silmi, sest linnakorteri hämarast toast arvutiekraani tagant tulnud mürsikute jaoks on helgust harjumatult palju. Aga lapselapsed käivad külas päris tihti, sest ruumi on siin laialt: kolm magamistuba ja ka terrassi katuse all saab vihmase ilmaga lihtsalt hängida. Väiksemana mängiti siin ka kõvasti peidukat, sest koos kõigi tubadega ning pesuruumi, majapidamisruumi ja saunaga jagus peitupugemiskohti rohkem kui küll. Ja siis veel need vanaema söögid … need maitsevad hoopis paremini kui isa poolt Woltist tellitud road. Kas tahaksid sellises majas lapselapsi kantseldada?

Vintage_front
Vintage_right
Vintage_back

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või Tee See Ise

Omatalo pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või valge karbi kujul lahendusi. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka võtmed kätte lahendust, kuhu soovi korral kaasame ka sisedisaineri, kes aitab Sul ka kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020