Tihane

Üks väike maja preerias. Preeriat meil siin Eestimaal küll pole, aga looduskauneid kohti, kuhu Tihase maja püsti panna, leidub küllaga. Tegelikult sobib see armas majake ka väike- või äärelinnaelamuks ning kui see ükskord valmis saab, siis on kõigil naabritel ja möödujatel tunne, nagu oleks maja seisnud seal aegade algusest saadik. Tihase maja väljanägemises lihtsalt on midagi ajatut. Aga lisaks on seal 3 magamistuba, avatud köök koos söögitoaga, mis läheb sujuvalt üle elutoaks ning kõik muu eluks vajalik. Ühesõnaga, üks tore väike maja, isegi ilma preeriata.

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020