Varblane

Parem Varblane pihus, kui kuskil katusel. Suvila soetamise mõte arenes Priidul ja Greetelil päris mitu aastat, kuni tekkis soodne võimalus soetada väike maatükk. Jõgi, metsatukk ja elektriposti otsas kurepesa. Linnast mitte väga kaugel, nii et vahel saab siit uuest suvekodust ka otse tööle minna. Aga maja valisid nad välja puhtalt praktilistel kaalutlustel, sest Varblase elamises on kõik vajalik olemas ja natuke isegi rohkem. Kolm magamistuba lubab vabalt ka külalistele öömaja pakkuda, sest mõni suve- või saunaõhtu võib ju pikemaks venida. Saunast saab siin otse jõkke joosta või lumme hüpata, ehkki mitte samal õhtul, sest talvel on madal jõekäär jääkaane all ja suvel pole jälle lund. Aga siiani pole ükski külaline selle üle veel kurtnud, kõik hoopis kiidavad!

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020