Kotkas

Üks eriline aasta Kotka majas. Moodsate funkstiilis majade kohta on inimestel kindel ja selge seisukoht: kas kindel “ei” või selge “jah”. Keeruliseks läheb lugu siis, kui “ei” ja “jah” kõlavad nende kahe suust, kes soovivad ühist kodu soetada. Kaurile meeldiski Kotka maja puhul kõik – kaks korrust, neli tuba ja osaliselt katusealune terrass. Lisaks veel võimalus teha esimese korruse magamistoast kodukontor. Olesja aga tundis, et tema tahaks midagi hoopis romantilisemat ja kodusemat. Nii nad siis otsustasid: pühendame esimese aasta sellele, et funkmajast saaks kodune ja romantiline elupaik. Täna elavadki nad Eesti ühes kõige kodusemas funkmajas, alates väikesest armsast sahvrist kuni pererahva romantilise magamistoani. Nii et kindel “jah”! Mida Sina eelistad – funki või romantikat?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020