Kägu

Maja nagu Soomes! “Sul on ju maja täpselt nagu Helsingis” oli Kunole külla tulnud Soome äripartneri esimene kommentaar, kui ta taksost väljus. Ja see oli siiras kompliment, sest Panki pere uut maja võib vabalt liigitada põhjamaise elamuarhitektuuri klassikaks. Seppo kiidulaul ei lakanud ka majja astudes, sest sissepääs on tänu avatud õhuruumile avar ja valgusküllane. Sama kehtib ka kõigi kolme magamistoa ja külalistetoa kohta, millele koos sõbraga ring peale tehti. Tööasju arutati enne õhtusööki teisele korrusele sisustatud raamatukogunurgas ja siis jõudis kätte Riina kõrgpiloteeriv kulinaariateemaline etteaste, mida nauditi avaras elu- ja söögitoas. Kohvi ja magustoiduga lõpetati juba terrassil, sest nagu külaline tähendas, maja on teil nagu Soomes, aga ilm nagu Rivieras! Kuidas Sina oma külalisi võõrustad?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020