Rukkirääk

Üks lummav suveõhtu Pirital. Rukkiräägu maja tunneb ennast siin Pirita mändide all nagu kodus. Kunagi oli siin samal krundil esimese vabariigi aegse kaupmehe suvehäärber, kuid nüüdseks on see ajalugu. Uut lugu jutustab siin Raimo ja Eneli ajatu arhitektuuriga väärikas kodu. Need, kes siia esimest korda satuvad, jäävad elutuppa astudes vaikseks. Läbi kahe korruse kõrguva suursuguse elutoa akendest tulvav õhtuvalgus ning hingemattev vaade Pirita jõe ürgorule lihtsalt lummavad. Isegi kui kogu fassaadi ulatuses oleks akende taga mingi muu mere- või metsavaade, mõjuks see majesteetlik elutuba ikkagi peaaegu et pühakojana. Ja ehkki majas on palju nutikat ruumi nii elamiseks, töötamiseks, puhkamiseks kui ka hobideks, siis külaskäigust jääb meelde see esimene emotsioon. Ohh! Mis vaadet Sina tahaksid sellistest akendest imetleda?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020