Rähn

Üks väike maja, mis tegi palju head! Marko ja Tiina unistasid päris oma majast mitu head aastat, kuni lõpuks otsustasid, et aitab unistamisest. Tuleb tegutseda! Ja Rähni maja sobis väljavalitud väiksele krundile nagu valatult. Kõige rohkem meeldib Tiinale ja samuti lastele, et majas on kolm ruumikat magamistuba. Linnakorteris jagasid lapsed ühte ja sama tuba ning enam vähem üle päeva ka puid ja maid. Nüüd on kõigil oma tuba, oma luba ja tülitsemiseks pole põhjust. Marko peab lugu uue maja avarast söögi- ja elutoa planeeringust ning suurest esikust, kuhu mahub igasugust tarvilist kraami. Aga kodurahu hindab temagi kõrgelt. Nii et Rähni majaga läks kõigil hästi! Millisest majast Sina unistad?


Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020