Pistrik

Üks tavaline pühapäev Pistriku majas. Söögituba on Pistriku maja süda ja see on ka täiesti arusaadav, kui sul on peres kasvamas kolm varateismelist poissi, kes on pidevalt näljased. Sellepärast küpsetabki ema pühapäevahommikul nii kõrge kuhja pannkooke, et mõnes tavalises majas ulatuks see koogimägi laualt laeni. Pistriku majas õnneks mitte, sest söögitoa avatud aatrium kõrgub siin läbi kahe korruse. Hommikusöögi kõrvale arutatakse juba päevaplaane: isal on plaan poisid aiatöödele kaasata ja poistel on sama mõte isa ja jalgpallimängimisega. Lõpuks lepitakse kokku, et kõigepealt niidetakse muru ja siis läheb vutitagumiseks. Nii et pärast koogimäe hävitamist suundub meestevägi garaaži kõrval asuvasse suurde hoiuruumi, et muruniitja ja jalkaväravad õuele toimetada. Nüüd algab ema pühapäev. Mis on Sinu pühapäevaplaan?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020