Kuldnokk

Üks väga vinge funkmaja! Kui juba linnamaja, siis olgu see funk. Nii otsustasid Piibe ja Raimo juba enne konkreetsete majavalikuteni jõudmist ning sellest otsusest Kuldnoka majani läks nagu lepase reega. Tänase päevani pole nad oma otsust pidanud kahetsema, sest “funknokk” on vundamendist katuseni, fassaadist auto varjualuseni, kõigi oma rõdude ja terrasside, nelja toa ja panipaigaga üks väga vinge maja. Et Piibe on entusiastlik, kuid mitte veel eriti kogenud kokkaja, siis soovis tema elutoast eraldatud kööki. Seda eelkõige juhuks, kui pliidilt lenduvad aroomibuketid sisaldavad rohkem sibula- ja kõrbelõhna kui lillehõngu. Ja et Raimole meeldib vabal ajal segamatult vutti vaadata, siis sobib selline elukorraldus tallegi. Tundub täitsa funk! Kuidas Sina omaette kööki suhtud?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020