Luik

Ühe suure pere suur sissekolimine! Adamsonid on suur pere, mitte päris Itaalia famiglia, aga nii suur küll, et juba esmakordsel majaplaaniga tutvumisel leidsid omaniku kõik Luige maja viis magamistuba. Pärast sissekolimist leidsid kiiresti koha ka pereliikmete kaasa võetud asjad, sest ruumi majas jagub. Isegi majapidamisruumil on veel omakorda abiruum, nii et pesumajanduse ja hooajarõivaste hoiustamisega pole mingit muret. Isa rõõmustas eraldiseisva kuuri üle, sest sinna mahtusid nii laste rattad, lumelauad kui ka uhiuus muruniitja. Nüüd jääb üle ainult muru külvata! Kui palju Sinu pere ruumi vajab?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020