Õnnekurg

Üks roheluses hõljuv maja. Õnnekure majal on nimele kohaselt kaks tiiba – elutoa ja avatud köögiga päevatiib ja magamistubadega õhtutiib. Tarmole ja Elinale meeldis juba esimesest hetkest ühekorruseline elamu jaapanipärane õhulisus ja läbipaistvus ning vaadetele ja valgusele avatus. Katusealused terrassid elutoa ja magamistoasviidi ees ühendavad eluruume aiaga ning sama teevad ka sügavate niššidega suured aknad. Elinale meeldib aknaaluses istumisniššis raamatut lugeda või teed juua. Rohelus tungib tuppa ka läbi kahe ruudukujulise avatud katusega siseõue, kuhu Elina on jõudnud juba erinevaid igihaljaid põõsaid ja puid istutada. Sest kui sul on loodus südames, siis miks mitte ka kodu südames. 


Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020