Lõoke

Üks tavaline saunapäev Lõokese majas! Tegelikult on see veidi eksitav pealkiri, sest Lõokese majas pole ühtegi tavalist saunapäeva! Nimelt ostis selle toreda kolme magamistoaga maja suur saunasõber Juhan, kelle jaoks on ihu eest hoolitsemine püha tegevus. Ja ihust väsimuse väljavihtlemiseks ning kerisekummardamiseks on siin suurepärased võimalused, sest saunakompleks on elumajast täiesti eraldi. Nii ei ulatu Juhani ja ta sõprade jutud segama abikaasa ega laste tubaseid tegevusi, rääkimata öörahust. Kui Juha parajasti ei saunata, siis kasutab ta saunakompleksi kaugtöökontorina, sest talle meeldib ka arvutile kuuma anda! Kui suur saunasõber Sina oled?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020