Sinirind

Üks täiesti tavaline tööpäev Sinirinna majas. Tamme pere elamine on nagu kaks ühes: elumaja ja lisaks suvila. Selle viimase tunde tekitab eraldiseisev saunamaja, mida Alvar kasutab aasta ringi ka kodukontorina.
Kui hommikukohvi joodud, ütleb Alvar Tiinale: “Ma lähen nüüd tööle!” ning astub elutoast terrassile ja sealt oma privaatsesse saunaga kodukontorisse. Siis läheb tööle ka Tiina, aga tema eelistab kodustöötamiseks just mõnusat terrassi. Ja seal samas tuule eest varjatud päikeseoaasis kohtuvad nad vahel ka keset tihedamat tööpäeva, et koos kiire lõuna teha. Ühesõnaga, nii see 21. sajandi elu meil käib. Ka ülejäänud maja on sajandinumbrile kohaselt moodne ja ruumikas ning perspektiivitundega soetatud, sest täna on Tamme pere veel kaheliikmeline, aga kauaks see nii ei jää. Kas Sina oled samuti mõelnud kodu ja kontorielu kokku viia?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või Tee See Ise

Omatalolt võite saada nii valge karbi mille saate ise või oma valitud ehitusspetsialistidega viimistleda. Kui aga isetegemine tundub keeruline või selleks puudub aeg siis saame pakkuda ka võtmed kätte valmislahendust. Soovi korral koostöös parimate sisekujundajatega ka sisustame kõik kuni nugade ja kahvliteni.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020