Lagle

Kuidas võtta minimalismist maksimum? Rainer ja Karen on disainerid ja neile meeldib minimalism. Sellepärast valisid nad oma uueks koduks puhaste joontega minimalistliku maja. Teisest küljest on nad jälle maksimalistid, eriti selles, mis puudutab Eesti lühikesest suvest viimase võtmist ja sõprade võõrustamist. Nii saigi Lagle maja valikul otsustavaks hoopis 60 m² suurune tuulevaikne terrass. Suur terrass läheb korda ka lastele, kes on noored naturalistid, sest nemad eelistavad tubastele tegevustele iga ilmaga õues möllamist. Karenil pole selle vastu midagi, sest mida rohkem lapsed õues rahmeldavad, seda kauem püsivad korras nende toad ja seda sügavam saab uni. Ja ega Karen ja Rainergi une kvaliteedi üle kurda, sest privaatse vannitoa ja garderoobiga peamagamistuba asub maja kõige vaiksemas nurgas. Kas Sina oled pigem minimalist või maksimalist?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020