Teder

Üks tavaline lugu ühest tähelepanuväärsest majast. Kui Hans ja Hanna maja ostsid, küsisid sõbrad, et kas valisitegi maja oma eesnimede esitähe järgi?  Alguses Hans selgitas kõigile, et talle meeldis H-kujulise plaaniga maja puhul kõigepealt selle ruumikus, siis elutoa ja magamistubade eraldatus ning lõpuks ka see, et kahe majatiiva vahele jäävad mõlemale poole õdusad tuulevaiksed terrassid. Ja Hanna lisas, et talle sümpatiseeris kõige rohkem suur sviiditüüpi magamistuba koos sisseehitatud garderoobi ja vannitoaga. Aga et uued tuttavad esitavad sama küsimust tänase päevani, siis nüüd vastavad mõlemad noored nagu ühest suust: loomulikult valisime eesnime esitähe järgi! Kaua sa ikka jõuad ühte sama lugu rääkida! Kas Sinul oleks H-kujulise maja kohta mõni muu selgitus?

Vaata maja Teder virtuaaltuuri SIIT

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020