Rohevint

Linnast maale, ja päriseks. Palju inimesed kaaluvad mingil eluhetkel linnast maale kolimist, kuid vähe on neid, kes tahaks loobuda kõigist korterielu mugavustest. Täpselt nii oli ka Loora ja Karliga, kes soovisid pensionipõlve nautida loodusele lähemal ja eemal linnakärast. Kuid põliste linlastena ei tahtnud nad vanaduspõlveks kaela võtta suure majaga kaasnevaid töid ja kohustusi. Nad otsisid maja, mis oleks nagu nende vana hea korter. Lihtsalt uus ja hea, aga kindlasti maja. Nii läkski – Rohevindi majake sai kohe armsaks ja jäi armsaks aastateks. Kahe magamistoaga, millest üks jäi Karli raamatukogule; väikese õdusa terrassiga, millel katuski pea kohal. Köögi kõrval olev lisasissekäik juhatab Loora otse peenramaale, sest midagi peab ju maal kasvatama. Ja kui lapsed on suured, siis sobivad ka porgandid. Kas Sina oled mõelnud maale kolimisele?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020