Punarind

Üks nüüdisaegne maja! Milline on üks nüüdisaegne maja? Eks sõna „nüüdisaegne“ tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju, aga Urmase ja Carmeni jaoks oli oluline, et maja oleks kompaktne, kuid avar ning moodsa siluetiga. Elutuba ja köök moodustab Punarinna majas suure avara ruumi, kus keegi ei tunne ennast seltskonnast ega suhtlemisest äralõigatuna. Akendega siin majas kokku hoitud pole, sellepärast jagub ka kõikidesse avaratesse tubadesse palju päevavalgust. Peamagamistoa voodi kohal olev aken lubab äratuskella põrgulärmi asemel ärgata päikesega. Majasse mahub kenasti ka saun ja suur majapidamisruum, kuhu Carmen saadab lühemale või pikemale asumisele igasugust kraami, mida päris iga päev vaja pole. Selline see nüüdisaegne maja ongi – normaalne! Mida Sina ootad nüüdisaegselt majalt?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020