Metsis

Üks tavaline päev Metsise kodus. Isa läheb hommikul vara tööle. Õnneks on tal tööle lühike maa, sest magamistoast kööki ja köögist kabinetti on kokku umbes 30 sammu. Ema töötab linnas ja viib lapsedki autoga kooli. Päevasel ajal ongi maja isa päralt, aga pärastlõunal, kui kool läbi, läheb maja “päevatiivas”, kus asuvad elutuba, spaa ja garaaž juba tihedamaks sagimiseks. Garaažis on lisaks pere nelja- ja kaherattalistele ka igasugust spordikraami ja need nüüd õues poiste poolt käiku lastaksegi – olümpiamängud! Kui ema tuleb töölt, siis kaob ta mõneks ajaks spaasse ja tuleb sealt välja juba uue inimesena. Ikka emana, lihtsalt värske ja puhanuna! Kas tahad oma perega seda lugu jätkata?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020