Hani


Lugu sellest, kuidas mõni paneb majaga täppi! Vähe on inimesi, kes saavad öelda: mul on kõik olemas, ma olen eluga rahul. Ja vähe on neid sellepärast, et Eestis pole just palju peresid, kes elaksid Hane suurejoonelises kahekordses villas, kus tõesti on kõik olemas. Joonase pere kuulub nende väheste õnnelike hulka, kes sauna minnes saavad valida aurusauna ja leilisauna vahel; kes päikest saavad võtta alumise korruse terrassil või ülemise korruse päikeserõdul; kes maja paljudest akendest võivad nautida nii mere- kui ka metsavaadet. Ja kindlasti on Joonase pere üks väheseid, kes võiksid oma suures majas ära eksida, kui majaplaan poleks nii loogiline ja hästi läbi mõeldud. Ühesõnaga, Hani majaga ei saa eksida. Kas Sulle meeldivad paljud valikud?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020