Ööbik

Saatuslik kohtumine Ööbiku majaga. Indrek ja Annika mäletavad täpselt oma esmakohtumise kuupäeva, aga kohtumine ise on neil meeles ainult uduselt. Asjalugu on nimelt selles, et noored nägid teineteist esimest korda 1. septembril esimesel koolipäeval. Ja möödus napilt paarkümmend aastat, kui nad ostsid juba ühiselt oma elu esimese maja. Ööbiku eramu puhul võlus neid vaadetele ja valgusele avatud kõrge elutuba ning maja tiibade poolt varjatud suur tuulevaikne päikesetekk. Maja kolmest magamistoast on täna kasutusel kaks: pererahva magamistuba, mis asub mugavalt duširuumi ja sauna kõrval ning poja Armandi tuba. Kolmandasse ootavad Indrek ja Annika ühte väikest tüdrukut. Või siis poissi. Ja küllap ta peagi tuleb, sest tuba on aus ja maja tulvil armastust.

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020