Kiivitaja

Armumine võib olla päris praktiline. Egle ja Erkki otsisid endale praktilist maja ja kuna Kiivitaja funkmaja seda ka on, siis armusid nad uude kodusse praktiliselt kohe. Hästi läbimõeldud ruumi jagub siin kõigile ja kõige jaoks. Valgusküllane avatud elutuba ja köök on hea koht koosolemiseks. Egle saab siin köögis toimetamise ajal lastel silma peal hoida või küllatulnud sõbrannadega jutelda. Erkki veedab ehk liigagi palju aega oma kabinetis, aga kodus töötamiseks on see muidugi parim koht. Laste lemmikuks on oma tubade kõrval teise korruse päikesetekk, kuhu saab suvel laagri püsti panna või piraadilaeva ehitada, aga kui Egle seal joogat teeb, siis on see ainult tema päralt. Heikki joogatab rohkem muru niites või saunas, aga igatahes on ta pärast uude koju kolimist üksjagu lõõgastunum kui linnakorteris elades. Kas Sina otsid oma perele praktilist maja?

Teile sobivas suuruses

Kõiki Soome Maja majamudeleid on kodu ehitajal võimalik ise ümber kujundada. Võimalik on majade pikemaks või lühemaks muutmine, aknatüüpide muutmine ja muud alternatiivid. Majadele on võimalik ehitada erinevas stiilis terrasse ja rõdusid.

Võtmed kätte või ehita ise

Soome Maja pakub majade ehitamist just Sulle sobiva valmidusastmeni. Kui soovid ise tegeleda viimistlusega, siis pakume tehasepakette või lahendusi valge karbi kujul. Kui aga soovid kolida valmis majja, siis pakume ka “võtmed kätte” lahendust, kuhu soovi korral kaasame sisedisaineri, kes aitab Sul kogu maja Sinu soovide järgi sisustada.

Miks valida Soome Maja?

Energiasäästlik

A energiaklass

Kiirelt valmis

Maja 3-6 kuuga

Turvaline valik

50 aastat garantiid

Paindlik

Muudetavad projektid

”Soome Majast on võimalik tellida täpselt selline maja, nagu Sina ise soovid. Ilmtingimata ei pea valima tüüpprojekti, vaid oma unistuste kodu saab kohandada nii suurte kui väikeste pereliikmete soovidele vastavalt. Kõige selle tulemusena, elan nüüd perega tõeliselt kvaliteetselt ehitatud ja soojas majas.”

Vaata: Stigi kodu valmimine


Stig Rästa
Soome Maja koduomanik aastast 2020